ВАШИНГТОН (QHA) -

Директор Федерального бюро розслідувань (ФБР) Крістофер Рей заявив у четвер, що він «не виявив жодного запаху втручання» Росії у президентські вибори 2016 року, передає УНІАН з посиланням на Reuters.

Про це Рей сказав, коментуючи хід розслідування щодо російського втручання. Висловлюючись публічно вперше після того, як він був затверджений головою ФБР, він також повідомив аудиторії на Саміті з питань розвідки і національної безпеки, що довіряє Роберту Мюллеру, спеціальному прокурору, який розслідує ймовірні зв'язки президента США Дональда Трампа з Росією під час виборів.

Як повідомлялося раніше, у травні президент США Дональд Трамп несподівано звільнив главу ФБР Джеймса Комі, який займався розслідуванням можливих зв'язків членів передвиборчого штабу Трампа з Росією. Адміністрація президента США заперечує, що звільнення пов'язане з цим розслідуванням.

Ще до свого звільнення глава ФБР Джеймс Комі назвав Росію найбільшою загрозою з усіх на Землі, виходячи з її намірів і можливостей. 8 червня Комі під час виступу на засіданні комітету з розвідки Сенату США заявив, що не сумнівається в російському втручання у президентські вибори у Сполучених Штатах 2016 року.

ФОТО: інтернет

QHA