МОСКВА (QHA) -

У Москві 6 травня проходить мітинг під гаслом «Досить Путіна». Про це повідомляє «УНІАН» з посиланням на власного кореспондента у РФ.

На проспекті Сахарова зібралося кілька тисяч осіб, при цьому поліція оточила місце акції металевими загородженнями і пускає всередину лише після особистого огляду.

Організатори присвятили мітинг п'ятій річниці протестів 6 травня 2012 року у Москві, які відбулися напередодні інаугурації президента РФ Путіна і закінчилися засудженням на реальні терміни ув'язнення десятків росіян.

Всі учасники акції отримали значки «5 років Болотної».

Багато хто тримає в руках прапори опозиційних партій і рухів РФ.

Також на мітингу присутній активіст Ільдар Дадін, який зазначив, що акція спрямована також на припинення агресії путінського режиму проти України.

— Я відчуваю, що вина за ту кров, яка пролита моєю країною в Україні, лежить і на моїй совісті, як на громадянині Росії, який не зміг цьому запобігти, сказав Дадін, який прийшов на мітинг з прапором України.

Нагадаємо, як раніше повідомляло QHA, 29 квітня росіяни провели акцію із закликом до Володимира Путіна не брати участі у виборах президента РФ 2018 року. У Москві акція проти Путіна під гаслом «Набрид» пройшла без порушень громадського порядку і затримань.

ФОТО: інтернет

QHA