МОСКВА (QHA) -

28 березня у Московському міському суді відбудуться судові засідання з розгляду скарг Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова на постанови Тверського районного суду Москви про відмову в прийнятті до розгляду позовних заяв до адміністрації президента РФ, повідомив російський адвокат Микола Полозов на своїй сторінці у Facebook.

Також адвокат розповів про справу Веджіє Кашка, яка, за його словами, перебуває на дослідчій перевірці.

— Наразі проводиться комплексна судмедекспертиза. Термін перевірки закінчується наприкінці квітня, після чого слідчим буде ухвалено процесуальне рішення про порушення справи, або про відмову в порушенні. Не виключений варіант продовження перевірки, якщо експертиза не буде готова до закінчення терміну, — зазначив він.

Полозов розповів і про скаргу на постанову Залізничного районного суду Сімферополя про відмову в прийнятті позову до розгляду до ТОВ «Кірамет», яку він направляв поштою з Москви.

— Скарга лише 20 березня надійшла до Залізничного суду (скарги у вищу судову інстанцію подаються через нижчий суд, який прийняв оскаржений судовий акт). Поки процесуальні терміни не порушені, — повідомив адвокат.

Раніше Полозов повідомив, що так званий слідчий Слідчого комітету Н. Балашова, яка веде дослідчу перевірку за фактом смерті Веджіє Кашка зазначила, що перевірка відновлена і триватиме до 26 березня.

QHA