МИКОЛАЇВ (QHA) -

Під час засідання Миколаївської міської ради сталася бійка.

На засідання міської ради прийшли прихильники екс-мера Олександра Сенкевича і зажадали у виконуючої обов'язки міського голови, секретаря міськради Тетяни Казакової надати їм слово.

Казакова двічі ставила відповідну пропозицію на голосування. Однак її не підтримали депутати.

Після цього близько 30 протестуючих підійшли до президії та оточили Казакову. Вони почали розкидати по залу п'ятикопієчні монети і кричати: "Це вам за 5 жовтня", закликаючи розпустити раду.

Потім до зали зайшли співробітники МВС і заявили, що надійшло повідомлення про замінування будівлі. Вони закликали депутатів покинути будівлю.

Казакова заявила, що замінував будівлю Сенкевич. Потім хтось із активістів запалив петарду, приміщення наповнилося димом.

Поліцейські почали відтісняти протестувальників до виходу, зав'язалася бійка. У результаті більшість активістів виштовхали за двері, а частину журналістів заблокували в залі, не дозволяючи проводити зйомку.

За даним фактом слідчі почали кримінальне провадження за статтею 296 КК (хуліганство).

Вибухівку поліція не знайшла, але порушила за фактом "завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності" ще одну справу — за статтею 259 Кримінального кодексу.

Відзначимо, 5 жовтня депутати Миколаївської міськради підтримали дострокове припинення повноважень міського голови Сенкевича.

Олександр Сенкевич переміг на виборах мера Миколаєва у листопаді 2015 року, він балотувався від "Самопомочі".

Джерело: Novosti N

QHA