ЛОНДОН (QHA) -

Сьогодні, 17 березня, у Лондоні українці та прихильники нашої країни у Європі вимагали адекватної жорсткої реакції на агресивні дії Кремля, включно із застосуванням бойової хімічної речовини на британській території проти колишнього шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки.

— Не демонструючи серйозної реакції у відповідь, Великобританія заохочує подальші російські злочини. Безкарне зло поширюється! Криваві російські гроші — вбивають! — звернулися активісти до британського уряду із закликом бути більш рішучими.

Активісти вимагали заморозити банківські рахунки і активи російських олігархів у Великобританії; включити до списку санкцій росіян, які порушують права людини, зокрема тих, хто був причетний до викрадення і позбавлення волі українських політв'язнів; бойкотувати Чемпіонат світу з футболу — 2018 на російській території; розширити військову допомогу Україні, яка протистоїть агресору на східному фронті; запровадити жорсткі міжнародні економічні обмежувальні заходи проти агресора.

Нагадаємо, 5 березня колишній російський розвідник Сергій Скрипаль, засуджений в РФ за шпигунство на користь Лондона, і його донька були госпіталізовані у критичному стані після отруєння в одному з ресторанів торгового центру в британському місті Солсбері.

ФОТО: London Maidan

QHA