КРОПИВНИЦЬКИЙ (QHA) -

У місті Кропивницький, в обласному госпіталі ветеранів війни, почали ткати карту Криму.

Над створенням унікальної тканої карти півострова працюють майстриня Валентина Добровольська та її учні. Крім того, до роботи над полотном приєдналися військові і всі, хто захотів взяти участь у створенні панно «Ткана Україна».

За словами Добровольської, схему, по якій витчуть карту, склав і надіслав в Кропивницький майстер з анексованого Росією Криму.

— Ім'я майстра оголошувати не будемо, ви ж розумієте, у якій вони там ситуації. Я весь час працюю з військовими, я хочу, щоб вони знали, що Крим — це Україна і вони мають право на перші стібки в цій роботі, вони гідні того, щоб її розпочати. Я хочу, щоб всі знали, що Крим — це Україна, — сказала вона.

Вона повідомила, що минулого четверга почала ткати карту Кіровоградської області, але також взялася ще й за карту Криму.

— У результаті наша єдина неподільна Україна буде зібрана з усіх частин країни і подарована Донецькому обласному музею. Ми впевнені у тому, що наша Україна — єдина, неподільна, — заявив перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що англійська компанія Green Board Game, якій належить бренд BrainBox, випустила для України дитячу географічну розвиваючу гру з картою України без Криму.

Нагадаємо, раніше найбільший в Чехії державний перевізник «Чеська залізниця» розробив щоденники тиражем майже 5000 примірників з картою, на якій анексований Крим позначений, як російська територія.

Джерело: Kirovograd.net

QHA