КИЇВ (QHA) -

Російській окупаційній владі не вдалося забезпечити достатню явку на виборах президента РФ в Криму, заявив 19 березня екс-депутат Державної Думи Росії Ілля Пономарьов, передає кореспондент QHA.

— У Криму це ще менші вибори, ніж де б то не було ще. З почуттям глибокого задоволення я бачу, що не вдалося навіть намалювати ту явку, яка б нагадувала явку на псевдореферендумі, який організували у 2014 році, хоча дуже намагалися. Але не вийшло. Ну, а там ці 90 з чимось відсотків, хто ж на це вже дивиться. Купа народу переїхала, військові, неучасть кримських татар. Відповідно, там закономірний результат 90%.

На думку політика, для Путіна був дуже важливий символізм успішного проведення виборів саме на території окупованого півострова.

— Для Путіна уся ця кримська тема була дуже важливою. Вибори спеціально перенесли на цю дату 18 число і переможний мітинг, хоч він у результаті і відбувся в Москві, а не у Севастополі як багато хто думав, думаю, що це було зроблено, щоб не провокувати міжнародне співтовариство на невизнання виборів в цілому. Проте, переможний мітинг чомусь називався Москва — Севастополь — Крим.

Нагадаємо, за даними глави ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заіра Смедлі, явка кримських татар на виборах президента РФ в окупованому Криму склала не більше ніж 10%.

QHA