МОСКВА (QHA) -

Росія сприйняла нарощування військового контингенту НАТО в Європі як сигнал до «початку гонки озброєнь», аналогічній тієї, що мала місце за часів «холодної війни». Про це розповіла в офіційному коментарі пресі представниця МЗС Росії Марія Захарова.

— Реалізовані США плани масштабного розгортання збройних сил у Європі мають найсильніший руйнівний потенціал для всієї архітектури європейської безпеки, створюють нову військово-політичну реальність, вносять істотний дисбаланс у розстановку сил на континенті, загрожують довгостроковими деструктивними наслідками на просторі Євро-Атлантики. Фактично у Вашингтоні ініціюють нову гонку озброєнь, намагаються нав'язати нам конфронтаційну модель відносин, схожу з тією, яка була за часів «холодної війни», заявила чиновниця.

Нагадаємо, як писало QHA, в порт міста Бременхафера у Німеччині прибули кораблі з американським військовим спорядженням, танками і снарядами.

Повідомляється, що крім техніки в Європу буде транспортовано близько 3,5 тисячі військових 4-ї піхотної дивізії Форту Карсон, штат Колорадо.

Таким чином НАТО готується до можливої ​​російської агресії.

Ця операція Альянсу, що позначає постійну присутність танкової бригади США у Європі на основі дев'ятимісячної ротації, яка, розпочавшись із Польщі, розгорнеться ще в семи країнах від Естонії до Болгарії, по яких удар РФ найімовірніший.

ФОТО: інтернет

QHA