МОСКВА (QHA) -

Адміністрація президента Росії Володимира Путіна розпорядилася про підготовку та проведення масштабних антитерористичних мітингів у регіонах країни, «особливо там, де пройшли акції протесту» (тобто мітинги проти корупції) 26 березня. Про це повідомляє видання «Комерсант» з посиланням на джерела у Кремлі та партії «Єдина Росія».

— Губернаторам вже дзвонять і ставлять завдання зганяти туди весь народ, — повідомили виданню.

Стверджується, що регіональній російській владі доручено забезпечити явку громадян на акції, заплановані на 8 квітня.

За даними джерела, на мітингах буде просуватися ідея згуртування української нації перед загрозою тероризму і підкреслена роль у цьому об'єднанні президента країни Володимира Путіна.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, в метро Санкт-Петербурга 3 квітня прогримів вибух. За останніми даними, загинуло 14 осіб, кілька десятків отримали поранення. Влада Росії назвала вибух терактом.

4 квітня російські журналісти знайшли у соцмережах профіль із зазначеним номером телефону Акбара Джалілова, за версією слідства — терориста, який нібито підірвав себе в метро Санкт-Петербурга. Коли представники преси додзвонилися за номером, чоловік запевнив, що не причетний до події.

Прес-секретар президента Росії Дмитро заявив, що вчинення теракту в момент знаходження в місті Путіна «змушує задуматися» і є предметом для аналізу спецслужб.

ФОТО: інтернет

QHA