МОСКВА (QHA) -

У Кремлі очікують вибачень від американської телекомпанії Fox News, журналіст якої в своєму інтерв'ю з президентом США Дональдом Трампом назвав президента РФ Володимира Путіна вбивцею. Про це повідомляє російське інформагентство з посиланням на інтерв'ю прес-секретаря Путіна Пєскова.

— Ми вважаємо подібні слова кореспондента Fox News неприпустимими, образливими. І ми хотіли б отримати вибачення на адресу президента Росії від такої поважної телекомпанії.

У той же час, у республіканській партії США, яка зараз володіє більшістю в Конгресі та Сенаті, встали на сторону американського журналіста. Про це розповів сенатор від Небраски Бен Сесс в ефірі ABC.

— Немає ніякої моральної тотожності між США, які стали найбільш вільною країною в історії світу, і головорізами, які захищають кумівство Путіна, — заявив сенатор.

Нагадаємо, під час інтерв'ю президента США Дональда Трампа Fox News провідний Білл О'Райлі в одному з питань про співпрацю США та Росії назвав Путіна вбивцею. Однак Трамп відповів на це, що «є багато вбивць, у нас є багато вбивць. Ви думаєте, наша країна така безневинна?».

ФОТО: інтернет

QHA