ВАШИНГТОН (QHA) -

Представники Демократичної партії в Конгресі Сполучених Штатів Америки звинуватили президента Дональда Трампа у порушенні Конституції та оголосили про початок процедури імпічменту.

Члени Палати представників Стів Коен, Луїс Гутьєррез, Ел Грін, Адріано Еспаллат, Марсія Фадж і Джон Ярмут відзначили, що почати процедуру імпічменту їх змусило «занепокоєння про національну безпеку держави».

— Ми вважаємо, що президент Трамп порушив Конституцію, і тому починаємо процедуру імпічменту відповідно до п'яти пунктів звинувачення, — заявив конгресмен Стів Коен.

Причиною цього рішення стало звільнення директора ФБР Джеймса Комі, порушення так званого Emoluments Clause, яке обмежує вплив іноземних урядів на внутрішню політику США, а також дії, які порушують принципи незалежності органів правосуддя і свободи преси.

Звернення про імпічмент вже передали до Палати представників Конгресу США.

Раніше QHA повідомляло, що американський мільярдер Том Стаєр запустив кампанію під назвою «Необхідно оголосити імпічмент», метою якої є усунення Дональда Трампа від влади. На сайті запущеної ним кампанії ведеться збір підписів за відсторонення Трампа.

Раніше питання про імпічмент Трампу внесли на розгляд Палати представників Конгресу США конгресмени від демократів Бред Шерман та Ел Гріг.

Джерело: Голос Америки

QHA