КИЇВ (QHA) -

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати ухвалили рішення про недопущення політичної діяльності та політичної агітації у навчальних закладах міста Києва.

Згідно з рішенням, в столичних школах не допускається поширення реклами політичного характеру. Також заборонена політична агітація серед учнів і просування політичного брендингу.

Згідно з чинним законодавством, одним із принципів освіти в Україні є її незалежність від політичних партій, громадських і релігійних організацій. Залучення учнів і студентів до участі в політичних акціях під час навчально-виховного процесу не допускається. Однак, за останні роки ці норми часто порушують, відзначають депутати Київради.

Тому згідно з рішенням, матеріально-технічна база навчальних закладів столиці не повинна використовуватися для розміщення громадських приймалень та політичної агітації.

Відповідне рішення підтримали 66 депутатів.

Раніше QHA писало, що в українських школах заборонили батьківські комітети. Указ міністра освіти України Лілії Гриневич скасовує розпорядження від 2004 року, згідно з яким батьківські комітети повинні були допомагати школам удосконалити умови освітнього процесу, захищати законні права та інтереси учнів, організовувати і проводити загальношкільні заходи.

QHA