КИЇВ (QHA) -

Намісник Києво-Печерської лаври владика Павло (Лебідь) вважає, що Крим ніколи не був українським.

Про це священик заявив під час спілкування з учасниками акції, яка відбулася вчора, 8 січня.

За його словами, приєднання Криму до України 1954 року було «незаконним», а на питання про те, з ким воює Україна на Сході, відповів, що не був на війні. Крім цього, владика зазначив, що в Україні немає Московського патріархату, а є «Російська православна церква».

Нагадаємо, вчора біля Києво-Печерської лаври відбулася акція українських націоналістів, які протестували проти діяльності Української православної церкви Московського патріархату.

Нагадаємо, увечері 5 січня у Києві біля Києво-Печерської лаври фотокореспонденту видання "Радіо Свобода" Сергію Нужненку завадили зробити фото того, як люди приносять іграшки до входу в рамках флешмобу #принеси_ляльку.

Флешмоб був присвячений інциденту в Запоріжжі, де житель квартири на восьмому поверсі, вирішивши накласти на себе руки, стрибнув з вікна. Під тим вікном виявилися батько з сином, якому і двох років не було — вони збиралися в гості і в цей час вийшли з під'їзду. Реаніматологи зробили для хлопчика все, що змогли, але травми виявилися несумісними з життям.

Служитель Української православної церкви Московського патріархату відмовився завершувати відспівування дитини, що загинула в результаті падіння на нього самогубця, бо він хрещений священиками Київського патріархату.

QHA