КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 13 березня, у Києві розпочалася щорічна зустріч членів Меджлісу кримськотатарського народу з послами іноземних держав і представниками міжнародних організацій.

Під час зустрічі обговорюються подальші кроки, необхідні з боку української держави і міжнародного співтовариства для деокупації та реінтеграції Криму. На зустрічі присутні представники майже 40 дипмісій, які діють в Україні.

На порядку денному такі питання, як невизнання окупації Криму та необхідні кроки для деокупації українського півострова. Іноземним представникам була надана інформація про проведену роботу зі змін до Конституції України щодо статусу Криму та основні засади, на яких засновані зміни і які пропонуються до обговорення.

Традиційна зустріч проводиться з 2011 року за ініціативою лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

Нагадаємо, цими днями Меджліс кримськотатарського народу опублікував звернення у зв'язку із проведенням на півострові незаконних виборів президента РФ.

Нагадаємо, раніше заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз заявив, що кримські татари в анексованому Криму не братимуть участі у виборах президента РФ і готують низку акцій.

QHA