ТБІЛІСІ (QHA) -

Секретар Ради національної безпеки Грузії Давид Раквіашвілі сподівається, що Україна забезпечить фізичний захист екс-президенту республіки Міхеїлу Саакашвілі.

Про це він заявив журналістам у вівторок.

— Події, що відбуваються в ці хвилини в Києві, є внутрішніми політичними процесами України, на які ми не можемо дати коментарі політичного змісту. У той же час в епіцентрі цих подій знаходиться колишній президент Грузії, і це дає особливе навантаження цим подіям. Сподіваємося, що фізичний захист Саакашвілі в цій складній обстановці буде забезпечений, — заявив він.

QHA повідомляло, що 5 грудня співробітники СБУ спільно з Генеральною прокуратурою затримали Міхеїла Саакашвілі та повідомили йому в присутності адвоката про підозру у вчиненні злочину. На даний момент планується допит Саакашвілі.

Нагадаємо, Саакашвілі затримали на даху будинку, куди він піднявся, «рятуючись» від співробітників СБУ. З даху будівлі він заявив, що чинна влада хоче його викрасти. На місці зібрався стихійний мітинг. Активісти, прихильники екс-президента Грузії заблокували всі виходи з будівлі та почали зводити барикади.

Раніше спецназ вибив двері до квартири Саакашвілі та провів обшук.

QHA