ГАМБУРГ (QHA) -

У Гамбурзі в кулуарах саміту G20 завершилася перша зустріч президента США Дональда Трампа і президента Росії Володимира Путіна.

Про це повідомляє «Настоящее время». Зустріч тривала 2 години 15 хвилин. Планувалося, що розмова займе півгодини (за іншими даними — 45 хвилин).

Після зустрічі Путін заявив, що з Трампом у ході «дуже тривалої бесіди» обговорив цілий ряд питань: «там і Україна, і Сирія, й інші проблеми, деякі двосторонні питання. Ми знову повернулися до питань боротьби з тероризмом, кібербезпеки», — цитують президента країни-агресора агентства ТАСС та «Інтерфакс».

На зустрічі були присутні держсекретар США Рекс Тіллерсон і відомий своїми пропагандистськими висловлюваннями міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, а також перекладачі з обох сторін.

Перед початком зустрічі лідерів «двадцятки» Трамп і Путін обмінялися рукостисканнями і коротко поговорили за участі голови Європейської комісії Жана-Клода Юнкера.

Президенти планували обговорити війну у Сирії, конфлікт в Україні, ядерну програму Північної Кореї і недавній запуск у КНДР міжконтинентальної балістичної ракети, а також втручання Москви у передвиборчу кампанію в США.

Як повідомляло QHA, відомство з охорони конституції Німеччини звинуватило Росію, Китай, Іран і Туреччину у зростанні шпигунської активності на території країни напередодні саміту «Великої двадцятки».

Нагадаємо, своєю резолюцією ПА ОБСЄ закликала Російську Федерацію припинити спонсорування терористичної діяльності в Україні.

ФОТО: Reuters

QHA