ГАМБУРГ (QHA) -

Саміт розпочався з церемонії офіційної зустрічі канцлером Німеччини Ангелою Меркель глав делегацій держав — учасників «Великої двадцятки».

Першими Меркель привітала керівників Євросоюзу президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера і президента Європейської ради Дональда Туска.

Володимир Путін увійшов після президента Туреччини Реджепа Ердогана. Вони з Меркель обмінялися кількома словами.

Після прибуття половини гостей у церемонії зустрічі сталася затримка: Меркель довелося чекати приїзду президента США Дональда Трампа і голови КНР Сі Цзіньпіна, які прибули один за одним.

Першим заходом у рамках саміту анонсовано неформальне засідання, в якому візьмуть участь тільки глави держав-учасників. Вони обговорять ситуацію на Близькому Сході і боротьбу з тероризмом, після чого відбудеться фотосесія. Крім того, сьогодні лідери візьмуть участь у двох робочих заходах, присвячених глобальному економічному зростанню, клімату та енергетиці.

Нагадаємо, проти зустрічі лідерів «Великої двадцятки» у Гамбурзі протестують тисячі антиглобалістів. 76 поліцейських отримали поранення в результаті зіткнень з протестувальниками в ніч на 7 липня.

ФОТО: інтернет

QHA