МОСКВА (QHA) -

Продукцію виноробних підприємств анексованого Росією Криму планують поставляти на окуповану проросійськими бойовиками територію Донецької та Луганської областей України. Про це повідомив депутат Держдуми РФ Андрій Козенко, який уповноважений Кремлем «координувати соціально-політичну та економічну взаємодію з республіками Донбасу».

Козенко вважає, що територія України, підконтрольна терористичним формуванням «ДНР» і «ЛНР», є «дуже великим ринком збуту» для винно-горілчаної продукції.

— На нещодавній зустрічі у січні звучали пропозиції про оптові поставки до Донецької та Луганської народних республік нашої виноробної продукції. Це дуже великий ринок — 3,5 млн осіб. І я вважаю, що це один із пріоритетних і серйозних напрямів, — заявив російський дипломат.

Дане питання раніше обговорювалося під час візиту ватажків донбаських бойовиків Захарченка та Плотницького до окупованого Криму для участі в мітингу, присвяченому річниці Переяславської ради, і форумі слов'янської єдності «З Росією навіки».

Нагадаємо, як повідомляло QHA, президент України Петро Порошенко на зустрічі з главами МЗС Великобританії та Польщі заявив, що конфіскація українських активів в ОРДЛО і передача їх фізичним особам із РФ є свідченням російської окупації цих територій. Президент також зазначив, що Росія в даний момент вводить окуповані території Донбасу в рублеву зону і поставляє туди газ і електрику, що має бути трактовано як ще одне підтвердження окупації.

ФОТО: інтернет

QHA