МОСКВА (QHA) -

Депутат Держдуми від анексованого Криму Руслан Бальбек заявив, що запрошує іноземних спостерігачів, пресу та правозахисників спостерігати за виборами президента РФ, повідомляє РІА Новини.

Бальбек закликав іноземних спостерігачів оформити акредитацію.

— Ми запрошуємо іноземних спостерігачів, пресу, правозахисників оформити необхідні документи і особисто спостерігати за виборами на півострові, як то кажуть, "під мікроскопом", — сказав Бальбек.

Він підкреслив, що будь-яких обмежень з моніторингу виборів на півострові не буде, але при дотриманні законних процедур акредитації.

— Ні для кого не секрет, що дуже часто під моніторингом західні ЗМІ розуміють провокації. Саме тому введена процедура обов'язкової акредитації. Інших обмежень щодо переміщення, спостереження, інтерв'ю, опитування не буде, — запевнив Бальбек.

Раніше повідомлялося, що в анексованому Криму друкарня «Таврида» надрукувала 1,4 мільйона бюлетенів для виборів президента РФ.

Нагадаємо, що з критикою з приводу проведення виборів президента РФ в Криму виступило багато міжнародних організацій і політики.

QHA