ВАШИНГТОН (QHA) -

Візит керівників спецслужб Росії у США став можливий через те, що американська адміністрація тимчасово призупинила санкції проти них. Про це повідомила речник Державного департаменту США Хізер Нойерт.

— Я можу сказати вам у загальному контексті, якщо деякі речі знаходяться в інтересах національної безпеки Сполучених Штатів, такі як інші країни, ми маємо можливість (стримувати санкції), щоб люди могли приїхати до США, — зазначила вона.

Нойерт заявила, що візит директора Служби зовнішньої розвідки РФ Сергія Наришкіна, глави ФСБ Олександра Бортнікова і керівника ГРУ Ігоря Коробова пов'язаний з обговоренням питань щодо спільних зусиль в антитерористичній діяльності.

QHA повідомляло, що керівники трьох головних розвідувальних служб РФ відвідали Вашингтон на тлі загострення напруженості в російсько-американських відносинах.

30 січня посол РФ у США заявив, що директор Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Наришкін, який перебуває під санкціями США, їздив до Вашингтона на консультації з приводу проблем тероризму.

Джерело: Укрінформ

QHA