БУХАРЕСТ (QHA) -

Сьогодні, 1 лютого, стартували навчання НАТО, під час яких планується відпрацювати стандартні методи відбиття повітряних, підводних і наземних атак. Навчання триватимуть до 10 лютого.

У навчаннях «Морський щит» будуть задіяні 2,8 тисячі військовослужбовців з Болгарії, Канади, Греції, Румунії, Іспанії, США, Туреччини та України, 16 надводних кораблів, один підводний човен і десять літаків.

Від ЗСУ у навчаннях беруть участь до 500 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, один корабель, один вертоліт і один літак.

Як повідомляло QHA, вчора, 31 січня, іспанський фрегат «Альмиранте Хуан де Борбон», оснащений системою протиракетної оборони «Іджіс» і канадський фрегат «Сент-Джонс» увійшли в акваторію Чорного моря, щоб взяти участь у навчаннях «Морський щит 2017» (Sea Shield 2017), які проходять у східній частині Чорного моря. Найближчим часом у Чорне море повинні зайти есмінець ВМС США «Портер», оснащений системою «Іджіс», і новітній ракетний есмінець Королівського Військово-морського флоту Великобританії «Даймонд», який очолить Натовську корабельну групу.

ФОТО: інтернет

QHA