ЛОНДОН (QHA) -

Сьогодні, 17 березня, у МЗС Британії заявили, що рішення Росії вислати британських дипломатів не змінює позиції Лондона щодо отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля. Про це йдеться у повідомленні прес-служби британського МЗС.

— Наш посол у Москві був тільки що поінформований урядом РФ про висилку 23 дипломатів, закриття генерального консульства Великобританії у Санкт-Петербурзі і закриття Британської Ради у Москві. Це стало наслідком заходів, ухвалених нами, зокрема, щоб ліквідувати російську шпигунську мережу, яка діє у Великобританії, у зв'язку із замахом на вбивство двох осіб тут, у Британії, з використанням нервово-паралітичного речовини, — йдеться у повідомленні.

У прес-службі відзначили, що очікували такого кроку від Росії, і повідомили, що на початку наступного тижня збереться Національна Рада з питань безпеки, яка розгляне подальші дії Лондона.

Раніше Росія викликала у Міністерство закордонних справ посла Великобританії у Москві Лорі Брістоу. Також РФ має намір вислати 23 дипломата.

Нагадаємо, 5 березня колишній російський розвідник Сергій Скрипаль, засуджений в РФ за шпигунство на користь Лондона, і його донька були госпіталізовані у критичному стані після отруєння в одному з ресторанів торгового центру в британському місті Солсбері.

QHA