ВАШИНГТОН (QHA) -

Зустріч президентів України Петра Порошенка і США Дональда Трампа відбудеться 21 вересня, повідомив радник президента США з питань національної безпеки генерал Герберт МакМастер на брифінгу в Білому домі, який транслювався на його офіційному сайті.

- Нарешті, в четвер президент зустрінеться з лідерами Туреччини, Афганістану і України. Останні дві країни, зокрема, зазнали прямих і постійних нападів на свій суверенітет в останні роки, - заявив МакМастер, повідомляючи журналістам робочий графік Трампа на наступний тиждень.

Посол України в США Валерій Чалий, говорячи про майбутню зустріч двох президентів, зазначив, що контакти між Україною і США успішно розвиваються.

- Важлива зустріч на вищому рівні відбудеться вже 21 вересня в Нью-Йорку. Президенту України Петру Порошенко і президенту США Дональду Трампу важливо обговорити результати домовленостей, досягнутих під час нещодавньої зустрічі в червні у Вашингтоні, а також намітити конкретні плани взаємодії з ключових питань в сфері глобальної і регіональної безпеки, оборони, економічного, енергетичного співробітництва, - написав посол на сторінці в Facebook.

Чалий також висловив вдячність американській стороні за ефективну спільну роботу з підготовки зустрічі.

Раніше про заплановану зустріч Порошенко і Трампа повідомив прес-секретар президента України Святослав Цеголко.

QHA