КИЇВ (QHA) -

У березні 2014 року заступник міністра закордонних справ РФ натякнув про те, що в Криму знаходяться російські війська. Про це 21 лютого на засіданні Оболонського суду у справі про держзраду Януковича розповів колишній постпред України в ООН Володимир Єльченко.

За словами чиновника, 8 березня 2014 року він мав зустріч із заступником міністра закордонних справ РФ Григорієм Карасіним.

— Добре пам'ятаю. У цей день мене запросив з власної ініціативи статс-секретар МЗС Росії пан Григорій Карасін до МЗС. Незважаючи на те, що це була субота, я був здивований. Я приїхав за годину, ми сіли. Він, напевно, вже знав, що я буду скоро їхати, і таким чином хотів попрощатися. Я під час цієї зустрічі ще раз його запитав: "Скажіть чесно, чи є ваші військові у Криму, чи ні?" На це він відповів — якщо ви пам'ятаєте такий фільм "Адьютант его превосходительства", там хлопчик запитує: "Пал Іванович, а ви шпигун?». А він відповів: "Бачиш, Володя ...", — так мені відповів Карасін, — розповів Єльченко.

На питання Єльченко про те, чому Росія заперечує перебування своїх військових у Криму, російський чиновник відповів, що це «така лінія».

Раніше QHA повідомляло, що під час судових слухань у справі про держзраду Віктора Януковича стали відомі нові факти анексії Криму.

Джерело: Українська правда

QHA