КИЇВ -

Число українських туристів, що відвідали Туреччину в 2016 році, перевищила 1 мільйон, у той час, як турецьких туристів побувало в Україні на 28% більше, сказав прем'єр.

— Важливим кроком під час мого візиту стане підписання між урядами України і Туреччини угоди, відповідно до якої українці зможуть відвідувати Туреччину, а турецькі громадяни — Україну за посвідченням особи, які є внутрішнім документом. Це дуже хороший сигнал. Більш того, я вважаю, що ми повинні розширити і транспортне сполучення, у тому числі, повітряне. Українці дуже добре знайомі з туристичним потенціалом Туреччини, — сказав Гройсман.

Прем'єр також зазначив привабливість України з точки зору туризму для громадян Туреччини.

 — У нас є безліч туристичних можливостей, які ми на сьогоднішній день розвиваємо, і очевидно, що двосторонній обмін важливий. Коли ми прибираємо бар'єри — збільшення частоти рейсів, внутрішні документи — все це працює на зростання потоку туристів, — сказав Гройсман.

Нагадаємо, раніше Володимир Гройсман заявив, що Україна цінує підтримку Туреччиною суверенітету і територіальної цілісності України.

Джерело: АА

Фото: інтернет

QHA