АНКАРА -

Рішення влади США про введення антидемпінгових заходів щодо сталі турецького виробництва викликало невдоволення у офіційної Анкари, яка звернулася до Світової організації торгівлі зі скаргою на Вашингтон.

Міністр економіки Туреччини Ніхат Зейбекджі заявив про неприйнятність позиції американської влади. За його словами, Туреччина два роки тому вже виносила це питання на обговорення до Світової організації торгівлі (СОТ) і відповідний процес триває.

— Доводи, якими апелює Вашингтон, неспроможні. Слід зазначити, що влада США тричі проводила розслідування з метою поширення антидемпінгових заходів на сталь, вироблену в Туреччині, але так і не змогла прийняти належного вирішення. Воно було прийняте лише з четвертої спроби, — зазначив турецький міністр.

Туреччина подала скаргу на США до СОТ, хоча між союзниками подібних проблем бути не повинно, зазначив Зейбекджі.

Крім того, міністр заявив, що коли мова йде про економічні інтереси, США самі підтримують продукцію американського виробництва. Наприклад, відомо про підтримку продукції компаній США з боку Американської асоціації експортерів бавовни (US Cotton).

Джерело і ФОТО: АА

QHA