ЕЛЬ-БАБ (QHA) -

Під час розпочатої вночі 7 лютого операції із забезпечення контролю над Ель-Бабом турецькою армією і СВА були зайняті стратегічно важливі висоти навколо міста, повідомляє АА з посиланням на зведення Генштабу ЗС Туреччини станом на 169-й день операції «Щит Євфрату».

У числі зайнятих — висота Шейх Акіл, на якій знаходиться лікарня "Ватан". У західних кварталах Ель-Баба (зокрема, Мантика Гарбійя, Віллалар і Джебель Акіл), який знаходиться в 30 кілометрах від сирійсько-турецького кордону, йдуть запеклі бої між СВА та ІДІЛ.

Також СВА та ЗС Туреччини продовжують завдавати ударів по об'єктах Ісламської держави. Місто в облозі з північного, західного і східного напрямів.

У той же час бойовики Ісламського держави продовжують здійснювати теракти в самому Ель-Бабі. Збройні сили Туреччини і СВА вклинилися в розташування терористів на півночі Сирії на глибину 35,1 кілометра.

Нагадаємо, антитерористична операція «Щит Євфрату» триває на півночі Сирії з 24 серпня за підтримки ЗС Туреччини. Участь турецької армії в операції засноване на визнаному на міжнародному рівні праві країни на самооборону і прагненні ліквідувати терористичну загрозу Туреччини, особливо, з боку ДЕАШ.

У рамках операції поставлені цілі очистити прикордонні райони Туреччини від терористів, забезпечити доставку гуманітарної допомоги і надати підтримку міжнародної місії з боротьби з ІДІЛ.

ФОТО: інтернет

QHA