АНКАРА (QHA) -

У Туреччині висловили стурбованість посиленням напруги на Сході України і посиленням гуманітарної ситуації в зв'язку з обстрілами російсько-окупаційними військами в регіоні. Про це повідомив офіційний представник МЗС Туреччини Хусейн Муфтуоглу, передає інформаційне видання Анадолу.

— Збройні зіткнення, пов'язані з людськими жертвами, на тлі холодної зими чинять негативний вплив на мирне населення Сходу України. Гуманітарна ситуація в регіоні погіршується. Важливо якнайшвидше забезпечення припинення вогню і повагу положень Мінських домовленостей, — повідомив представник МЗС.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 29 січня проросійські бойовики зробили спробу штурму позицій Збройних сил України в районі Авдіївки Донецької області. Українські бійці дали відсіч окупантам, змусивши їх відступити. Після зіткнення терористи відновили мінометні обстріли Авдіївки. Прокуратурою обстріл, що почався  після атаки, кваліфікований як терористичний акт, у зв'язку з тим, що проросійські бойовики обстріляли житлові квартали Авдіївки, маючи достовірну інформацію, що там є цивільне населення.

ФОТО: інтернет

QHA