АНКАРА -

Туреччина виступає проти політики вигнання населення Сирії з рідних земель, що призведе до нової хвилі біженців з цієї країни, сказав агентству «Анадолу» віце-прем'єр уряду Туреччини Вейсі Кайнак.

Віце-прем'єр зазначив, що спроби режиму Башара Асада досягти домовленості з евакуації захисників підконтрольних опозиції блокованих районів Сирії служать саме цій меті.

За його словами, Туреччина робить все можливе для забезпечення перемир'я в Сирії, підсумком чого стала угода про припинення вогню від 30 грудня 2016 року.

Саме у відповідь на вимоги сирійського режиму та Ірану були евакуйовані низка населених пунктів, обложених силами Асада, підкреслив віце-прем'єр.

Як повідомляло QHA, Росія 13 квітня в черговий раз скористалася правом вето і заблокувала в Раді Безпеки ООН проект резолюції про застосування хімічної зброї режимом Асада в Сирії. Проект був підготовлений спільно делегаціями США, Великобританії та Франції. При голосуванні його підтримали Єгипет, Італія, Японія, Сенегал, Швеція, Україна, Уругвай, Франція, США і Великобританія.

Джерело і фото: АА

QHA