АНКАРА -

З метою забезпечення безперервності заходів, спрямованих на захист демократії, принципів правової держави, а також прав і свобод громадян, прийняте рішення рекомендувати продовжити термін дії режиму, йдеться в заяві Ради національної безпеки (РНБ) Туреччини, що засідала в Анкарі під головуванням президента Реджепа Таїпа Ердогана .

— Була проведена оцінка режиму НС, введеного на території країни в рамках боротьби з усіма терористичними організаціями, головним чином, з терористичним плином Фетхуллаха Ґюлена (FETÖ), терористами YPG (бойове крило PYD — сирійська гілка PKK) і ДЕАШ. Прийняте рішення рекомендувати продовжити термін дії режиму надзвичайного стану, — йдеться в заяві.

Також на засіданні РНБ Туреччини було заявлено, що в разі виявлення джерел загроз, що виходять з території Сирії або Іраку, або безпосередній атаці на турецьку територію, Анкара продовжить вживати всіх необхідних заходів у рамках норм міжнародного права.

Відзначається, що передача терористам PKK зброї та боєприпасів, що поставляються низкою союзних Туреччині держав терористам PYD-YPG, знову підтверджує обґрунтованість занепокоєння і попереджень Анкари в тому, що всі ці терористичні структури — частина єдиного цілого.

Крім того, РНБ Туреччини повторив заклики до міжнародного співтовариства дотримуватися зобов'язань щодо формування єдиної позиції з питань боротьби з тероризмом.

— Без відмови від політики подвійних стандартів щодо терористичних організацій, забезпечення миру і безпеки в регіоні буде неможливим, — йдеться в заяві.

Джерело: АА

ФОТО: АА

QHA