ЕЛЬ-КУВЕЙТ (QHA) -

В рамках офіційного візиту президента Турецької Республіки Реджепа Таїпа Ердогана в Кувейт були підписані три угоди про співпрацю між цими країнами.

Так, у присутності лідерів двох країн було укладено протокол про співпрацю у сфері науки і технологій, меморандум про взаєморозуміння щодо заохочення прямих інвестицій, а також угоду про співпрацю в галузі спорту.

В ході візиту до Кувейту президента Туреччини супроводжують його дружина Еміне Ердоган, глава Генштабу ЗС Туреччини Хулуси Акар, міністр юстиції Абдульхаміт Гюль, глава МЗС Мевлют Чавушоглу, міністр економіки Ніхат Зейбекчі, міністр енергетики і природних ресурсів Берат Албайрак, міністр у справах молоді та спорту Осман Ашкин Бак, міністр продовольства, сільського господарства та тваринництва Ахмет Ешреф Факибаба, міністр культури і туризму Нуман Куртулмуш, міністр лісового господарства і водних ресурсів Вейсел Ероглу та міністр транспорту, судноплавства і комунікацій Ахмет Арслан.

Нагадаємо, 9 жовтня Ердоган з офіційним візитом перебував в Україні. У рамках візиту відбулося шосте засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною і Туреччиною, де було підписано 9 двосторонніх документів.

Джерело: АА

QHA