КИЇВ (QHA) -

За словами Турчинова, початок розгляду питання про події в Україні у 2014 році — це черговий маразм тиранії, яка переживає соціально-економічну та інтелектуальну кризи. Він вважає, що позов слід розглядати не в московському суді, а в психіатричній лікарні, де є відповідні фахівці для кремлівських «клієнтів».

— Початок розгляду в московському суді питання про визнання подій в Україні 2014 «державним переворотом» — це черговий маразм тиранії, який переживає соціально-економічну та інтелектуальну кризи. Позов із такою постановкою питання більш професійно може бути розглянутий у московській психіатричній лікарні, де працюють більш професійні фахівці з цієї, такої важливої ​​для кремлівських психопатів, проблеми, — написав Турчинов у соцмережах.

У четвер, 15 грудня, у Дорогомиловському суді Москви почався розгляд справи про встановлення факту держперевороту в Україні у 2014 році.

Нагадаємо, Російська Федерація окупувала Крим у лютому-березні 2014 року, назвавши сфальсифікований референдум 16 березня волевиявленням кримчан з приводу приєднання до РФ. Більшість країн світу не визнали Крим російським. Для України Крим залишається тимчасово окупованою територією.

QHA