КИЇВ (QHA) -

Спецслужби країни-окупанта Російської Федерації почали застосовувати новий вид агресії проти України — політичний тероризм. Таким чином секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов прокоментував спробу замаху на народного депутата України Антона Геращенка, повідомляє інтернет-представництво РНБО.

Турчинов стверджує, що за матеріалами слідства вже з'ясовано, що замах був пов'язаний з професійною діяльністю нардепа на посаді радника міністра МВС по боротьбі із сепаратизмом і агресією росіян проти України.

— Попередня інформація дозволяє стверджувати, що спроба замаху була пов'язана з професійною діяльністю Геращенка і викриттям росіян, причетних до злочинів на окупованій території України.

Секретар РНБО України наголосив, що російські спецслужби ставлять завдання перед створеною мережею терористичних груп ліквідувати політичних, громадських діячів та представників ЗМІ «з метою нагнітання страху, створення хаосу і дестабілізації ситуації в Україні, щоб зламати готовність українців чинити опір військової агресії РФ».

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, глава МВС Арсен Аваков повідомив, що спроба замаху на радника глави МВС Антона Геращенка є всього лише одним елементом з ряду злочинів, що готуються і плануються за межами України. За його словами, на даний момент оперативники розробляють кримінальні провадження з ряду таких злочинів.

ФОТО: інтернет

QHA