КИЇВ (QHA) -

Секретар РНБО Олександр Турчинов привітав рішення встановити 5,9% ВВП на оборону і безпеку країни з бюджету-2017, але зазначив, що кошти повинні бути реальними, а фінансування проектів не має «зависати» у парламенті. Про це він розповів в ефірі 112-Україна.

— На оборону і безпеку виділено 5,9%. Це найбільша сума, виділена до цього. Але дуже важливо, щоб всі кошти, виділені на безпеку, оборону нашої країни, були реальними коштами. Щоб знову не було, як у поточному році, коли є ресурси, які не наповнені, коли ви знаєте, що парламент знову не зміг прийняти рішення про спецконфіскацію, яка йде до спеціального фонду для фінансування багатьох оборонних програм. Я сподіваюся, що всі ці рішення будуть прийняті, і бюджет дозволить нам захистити нашу країну, — повідомив Турчинов.

Нагадаємо, як передавало QHA, Верховна Рада України у ніч на 21 грудня прийняла в цілому підготовлений урядом проект державного бюджету на 2017 рік з дефіцитом 3% і закладеним зростанням економіки також у 3%. За держбюджет-2017 проголосували 274 нардепа при необхідних 226 голосах.

QHA