КИЇВ (QHA) -

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука оцінив можливі наслідки введення віз для громадян Російської Федерації. Про це він розповів в інтерв'ю виданню «Апостроф».

— Як би особисто мені не хотілося введення віз для росіян, я розумію, що будуть введені дзеркальні дії і проти наших співгромадян. Адже як би мені не прикро було визнавати, що мої співгромадяни їздять до Росії, я не можу ігнорувати той факт, що кілька мільйонів громадян України їздять туди на заробітки. І моє особисте ставлення до цього самого факту не змінити.

На думку Георгія Туки, такі кроки з боку держави точно не притягнуть нових прихильників України. Також він відповів на аргумент, що введення віз допоможе краще «фільтрувати» росіян, які в'їжджають на територію України і, можливо, зменшить кількість диверсантів з паспортами РФ.

— Брехня. Відверта брехня. Ніяких професійних висновків від СБУ я не чув. І ніхто їх не почує. Адже всі чудово розуміють, що ті, кому треба заїхати — вони це робили, роблять і будуть робити, не дивлячись на всі візові режими.

Як повідомляло QHA, Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов підтримав ідею введення візового режиму з Росією. Він вважає, що до введення віз потрібно дозволити в'їзд громадян Росії до України тільки за біометричними паспортами.

ФОТО: інтернет

QHA