КИЇВ (QHA) -

Своїми переговорами з терористами ОРДЛО народний депутат Надія Савченко створює картинку «внутрішнього конфлікту» в Україні, виводячи таким чином із переговорів країну-агресора Росію. Про це в своєму блозі для «Обозревателя» розповів заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

— Здійснюються спроби «легітимізації прямих переговорів» з вождями ОРДЛО для того, щоб підтвердити статус «внутрішнього громадянського конфлікту» і вивести з переговорів і саму Росію, і ОБСЄ.

Георгій Тука зазначив, що якщо подібні дії народного депутата не припиняться, то її «самодіяльність» необхідно обмежити законом.

Нагадаємо, 24 лютого джерела бойовиків повідомили, що Надія Савченко приїхала до Макіївки, контрольовану терористами «ДНР», щоб відвідати українських військовополонених.

Пізніше глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров заявив, що її вчинок не узгоджується з єдиною державною політикою і запропонував законодавчим чином заборонити «особистостям, яких би статусів вони не були, без узгодження з єдиною державною політикою вступати в переговори з ворогом».

QHA