КИЇВ (QHA) -

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що поїздки народного депутата Надії Савченко в ОРДЛО шкодять інтересам України. Вчинками Савченко мають зайнятися контррозвідка і прокуратура. Про це він заявив журналістам у вівторок у Києві, передає кореспондент QHA.

Георгій Тука заявив, що нещодавній візит нардепа Надії Савченко у тимчасово окуповані райони Донбасу не узгоджувався з представниками України.

— Я допускаю, що коли вона перетинала лінію розмежування, то були якісь домовленості або з СБУ, або із Генштабом і Міноборони, або Головним управлінням розвідки, бо так просто проїхати крізь наших військових неможливо, я це добре знаю. Хто давав це дозвіл  з цим обов'язково треба розбиратися контррозвідці і прокуратурі,  підкреслив Тука.

Заступник міністра вважає, що дії і заяви Савченко шкодять інтересам України і припустив, що її діями маніпулюють.

24 лютого керівник центру зі звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимир Рубан та народний депутат України Надія Савченко, яка побувала раніше у полоні бойовиків і були визволені з російської в'язниці пізніше, відвідали окупований Донецьк.

Савченко тоді повідомила, що відвідала дві камери, де утримуються шестеро українських військовополонених, а наступного дня опублікувала список 34-х українських полонених, яких вона відвідала в ОРДЛО.

Російське видання «Комсомольская правда» повідомило, що Савченко нібито заявила про свою участь у навчальних стрільбах із бойовиками «ДНР».

 Вони прекрасні хлопці. Ми цілком можемо дружити і прекрасно співіснувати у рамках єдиної держави,  цитує видання коментар нардепа.

У статті сказано, що в кінці своєї прес-конференції Савченко розговорилася, сказавши, що «краще б Україною керував Путін, а не Порошенко».

QHA