КИЇВ (QHA) -

Адміністрація президента не радиться з МінАТО щодо законопроекту про деокупацію Донбасу. Про це заявив заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука в ефірі «5 каналу».

— Я був залучений як консультант тільки при розробці першого варіанту. Тоді відбулася закрита нарада у Радбезі, нам роздали перші екземпляри законопроекту з грифами «з'їсти, але ворогові не віддавати», ми їх вивчили, дали свої зауваження, розійшлися і дні через чотири подібний документ вийшов до деяких депутатів Верховної Ради, але вже не як законопроект, а концепція. Це суттєва різниця, сказав Тука.

Він також зазначив, що законопроект про деокупацію Донбасу, який у середу, 4 жовтня, Петро Порошенко повинен представити у Верховній Раді, розробляється Адміністрацією президента, зокрема Радою національної безпеки і оборони.

Це інша гілка влади, нагадав він.

QHA повідомляло, що законопроект про особливості державної політики щодо відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей буде зареєстрований в парламенті у середу 4 жовтня.

Джерело: 5 канал

QHA