МОСКВА (QHA) -

Президент Російської Федерації (РФ) Володимир Путін заявив, що «кремлівський список» Міністерства фінансів США є недружнім актом, що ускладнює відносини між країнами.

Путін зазначив, що не бачить сенсу у діях Вашингтона.

— Але це безумовно недружній акт, він ускладнює російсько-американські відносини, які і без того перебувають у важкому становищі... Прийде усвідомлення того, що немає жодного сенсу формулювати якісь списки, погрожувати, лякати або намагатися стримувати розвиток. Ось це найголовніше, чим ми повинні займатися, керуючись відомим правилом «собака гавкає, а караван іде», додав він.

Нагадаємо, міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що публікація так званого «кремлівського списку» є останнім попередженням РФ.

Раніше Мінфін США опублікував передбачений новим законом про санкції «кремлівський список», до якого увійшли бізнесмени Олег Дерипаска, Роман Абрамович, Володимир Потанін, Михайло Фрідман. Включення до списку поки не означає поширення на зазначених осіб будь-яких конкретних санкцій. Однак експерти вважають, що включення до списку може скоротити доступ цих осіб до операцій із зарубіжними фінансовими інститутами, оскільки багато кредитних організацій бачитимуть у персонах з доповіді фактично підсанкційних осіб.

Джерело: РИА Новости

QHA