ВІДЕНЬ (QHA) -

Глави МЗС країн-членів ОБСЄ прийняли за підсумками Ради міністрів, що завершилася у п'ятницю, низку заяв, крім того, міністри «Трійки ОБСЄ» — Німеччини, Австрії та Італії прийняли ще й окрему заяву по Україні.

Міністри закордонних справ Німеччини, Австрії та Італії "Трійки ОБСЄ" прийняли заяву щодо кризи в і навколо України, закликавши до імплементації тривалого і надійного перемир'я і надання імпульсів інтенсифікації зусиль для вирішення конфлікту, повідомили у прес-службі ОБСЄ.

Також з окремою заяву виступили міністри «Трійки» і Словаччини, які висловили заклопотаність розвитком подій на просторах ОБСЄ, які поглибили недовіру, зростання напруженості, призвели до конфліктів і нестабільності всередині і між державами. У заяві міститься заклик відновити довіру і добросусідські відносини.

Наступне засідання глав МЗС відбудеться 6-7 грудня у Мілані, в Італії, яка переймає на себе головування в ОБСЄ 2018 року.

QHA повідомляло, що заступники голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров і Ахтем Чийгоз на спеціальній зустрічі представників 15 європейських держав-членів ОБСЄ у Відні закликали європейські країни посилити політичний та економічний тиск на Росію.

Джерело: «Укрінформ»

QHA