КИЇВ (QHA) -

На засіданні виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар, яке наразі проходить в Києві, як і раніше виділено місце для викраденого в окупованому Криму члена Бахчисарайського регіонального меджлісу і Координаційної ради ВККТ Ервіна Ібрагімова, передає кореспондент QHA.

На місці Ібрагімова встановлена ​​табличка з його ім'ям.

Ім'я Ервіна Ібрагімова вже стало символом всесвітньої кампанії боротьби проти вбивств, викрадень і репресій корінного народу окупованого Криму — кримських татар. На сьогоднішньому засіданні було прийнято рішення зібрати в ході кампанії «Де Ервін?» (її назва поки офіційно не затверджено виконкомом) понад один мільйон підписів, після чого направити відповідне звернення в провідні міжнародні інституції — ООН, Парламент Європи та інші.

Ервін Ібрагімов був викрадений 24 травня 2016 року в Бахчисараї. З того моменту про місцезнаходження члена виконавчого комітету ВККТ нічого не відомо.

Попереднє, шосте засідання виконкому Всесвітнього конгресу кримських татар мав можливість відвідати батько Ервіна — Умер Ібрагімов, котрий закликав членів виконкому сприяти широкому розголосу справи і не зупинятися в пошуках його сина.

Раніше мати викраденого Ервіна Ібрагімова Ліля Алієва написала звернення до президента України Петра Порошенка, в якому просила його докласти додаткових зусиль до пошуку і звільнення її сина, а також інших викрадених кримських татар.

Нагадаємо, сьогодні, 28 січня, в Києві проходить сьоме засідання виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар.

QHA