ВАШИНГТОН (QHA) -

Активіст кинув у Дональда Трампа кілька російських прапорців і почав вигукувати: «Трамп — зрадник», коли президент США прибув до Конгресу на зустріч із сенаторами-республіканцями. Інцидент стався у вівторок, 24 жовтня.

Чоловік стояв у групі журналістів у коридорі Сенату США. Перед тим, як він був затриманий поліцією, активіст прокричав: «Президент у змові з агентами російського уряду викрав вибори». Трамп проігнорував те, що сталося. До Сенату президент прибув для обговорення з республіканцями запропонованої ним податкової реформи.

Двоє сенаторів-республіканців у вівторок виступили з різкою критикою президента. Сенатори Джефф Флейк і Боб Коркер звинуватили Трампа у тому, що він позбавляє гідності американську політику і завдає шкоди авторитету США у світі.

— У президента великі проблеми з правдою у висвітленні багатьох тим, заявив Коркер в інтерв'ю телеканалу CNN.

За його словами, глави інших держав усвідомлюють, що багато з того, що говорить Трамп, не відповідає істині. Крім того, Коркер дорікнув Трампу тим, що його адміністрація навмисно розриває відносини, які корисні США.

У свою чергу Флейк заявив у Сенаті, що американська політика звикла до «безцеремонної, безсоромної і негідної» поведінки Білого дому. На думку сенатора, США відмовилися від принципів на догоду злобі і ворожості, і це ставить під загрозу ефективність Америки як провідної держави світу.

QHA повідомляло, що група сенаторів США, включаючи послідовного противника Кремля Джона Маккейна, вважає, що команда Трампа затягує реалізацію санкцій проти РФ.

Джерело: Deutsche Welle

QHA