ВАШИНГТОН (QHA) -

Американський лідер сказав, що у Вашингтоні не уявляють, що насправді відбувається в Україні, але пообіцяв, що влада Штатів обов'язково в цьому розбереться.

— Достеменно ми не знаємо про те, що там відбувається, — зазначив Трамп в інтерв'ю телеканалу Fox News, маючи на увазі ситуацію на сході України.

Журналіст поцікавився у Трампа, що не ображений він тим, що ситуація на Донбасі загострилася через кілька годин після його переговорів із Володимиром Путіним, на що президент США відповів негативно.

Після того як кореспондент вказав на те, що ситуація на Донбасі загострилася через наступ російських військ, Трамп заявив: у Вашингтоні не впевнені в тому, що сили донбаських бойовиків контролюються з боку Росії.

— Ми не знаємо, що це за сили. Ким вони контролюються і чи контролюються взагалі? Таке буває, але ми скоро про це дізнаємося. Подивимося, — сказав президент США.

Раніше повідомлялося, президент США Дональд Трамп під час більш ніж годинної телефонної розмови з Петром Порошенком 4 січня повідомив, що Сполучені Штати мають намір працювати над відновленням світу уздовж українського кордону.

ФОТО: інтернет

QHA