ВАШИНГТОН (QHA) -

Президент Дональд Трамп у п'ятницю заявив, що його роботу схвалює майже половина американців, уточнивши, що його рейтинги можна порівняти з рівнем підтримки Барака Обами за рік після вступу на посаду. За словами глави Білого дому, розслідування щодо російського втручання і повідомлення про контакти команди Трампа з Кремлем ніяк не вплинули на ступінь схвалення його роботи простими американцями.

— Поки «Фейк Новини» дуже люблять говорить про мій так званий низький рівень підтримки, @foxandfriends (телепрограма на консервативному каналі Fox News) тільки що показала мій рейтинг 28 грудня 2017 року, який був майже таким самим, як у президента Обами 28 грудня 2009 року, і становив 47% ... і це незважаючи на негативне висвітлення Трампа (у пресі) і нісенітницю про Росію, — написав Дональд Трамп у своєму «Твіттері».

У телепрограмі на каналі Fox ведучі посилалися на дані близькою до республіканців дослідницької компанії Rasmussen Reports, за даними якої рейтинг Дональда Трампа насьогодні становить 46%.

За даними порталу The Real Clear Politics, узагальнюючого дані провідних соціологічних опитувань, рівень підтримки президента США становить 39,3%.

QHA повідомляло, що на думку екс-директора національної розвідки США Джеймса Клеппера, президент РФ Путін поводиться з президентом США Дональдом Трампом, як з агентом російської розвідки.

Джерело: «Голос Америки»

QHA