ВАШИНГТОН (QHA) -

Екс-сенатор Ден Коутс, якого Трамп назвав головним претендентом на посаду директора національної розвідки США, входить до списку нев'їзних до РФ політиків за критику незаконної анексії Криму та агресії Росії проти України. Про це повідомляє CNN.

Директор національної розвідки є основним радником президента США з питань зовнішньої розвідки, він координує дії різних американських розвідслужб.

Ден Коутс раніше працював послом Сполучених Штатів у Німеччині за президентства Джорджа Буша-молодшого.

Повідомляється, що Коутс активно критикував РФ за анексію Криму 2014 року і вимагав від президента США Барака Обами відповідних жорстких дій. В результаті йому заборонили в'їзд на територію Росії.

Високопоставлений співробітник розвідки в інтерв'ю Reuters висловив думку, що Трамп, призначаючи Коутса, намагається примиритися з американською розвідкою, яка вважає, що Кремль сприяв йому під час виборів.

Нагадаємо, як передавало QHA, новообраний 45-й президент США Дональд Трамп пообіцяв побудувати військово-морський флот для запобігання нових загроз з боку Росії і Китаю. Під час зустрічі з представниками розвідки на початку січня він переконався у кіберагрессії РФ і посилив після цього риторику стосовно Путіна і Росії у своїх інтерв'ю.

ФОТО: інтернет

QHA