ВАШИНГТОН (QHA) -

Президент США Дональд Трамп засумнівався в коректності соціологічного опитування ABC і Washington Post, який показав, що його діяльність на посту глави держави схвалюють лише 36% американців, пише Guardian.

На думку Трампа, опитування були найнекоректними за час виборчої кампанії.

— Однак результат майже в 40% не так уже й поганий для сьогоднішньої ситуації, — написав він у Twitter.

Журналісти видання проте вважають, що історичний 70-річний мінімум рейтингу президента США з'явився на тлі зростаючих суперечливих повідомлень про втручання Росії у вибори 2016 р.

Багато американців негативно оцінили факт зустрічі між Трампом-молодшим і російським адвокатом, який обіцяв штабу Трампа компрометуючу інформацію на Хілларі Клінтон. Раніше більшість американців визнали неприйнятною зустріч зятя Дональда Трампа Джареда Кушнера з групою росіян, які пропонували тоді ще кандидату в президенти дані, які допоможуть у боротьбі проти Хілларі Клінтон.

Своєю зневагою до преси Трамп уже налаштував проти себе низку впливових ЗМІ, які жорстко критикують 45-го президента США за відсутність реальних успіхів як у внутрішній політиці, так і на міжнародній арені.

Як повідомляло QHA, у Білому домі заявили, що президент США Дональд Трамп не вірить запевненням президента РФ Путіна про невтручання Росії в американські вибори у 2016 р.

ФОТО: інтернет

QHA