ВАШИНГТОН (QHA) -

Президент США Дональд Трамп може накласти вето на російський санкційний законопроект, але лише для того, щоб зробити його більш жорстким, заявив директор з комунікацій Білого дому Ентоні Скарамуччі у коментарі CNN, повідомляє «Європейська правда».

— Він може вирішити ветувати санкції та посилити їх проти росіян більше, ніж пропонує Конгрес. Він може підписати санкції в такому вигляді, як вони є, або може ветувати санкції та вести переговори щодо жорсткішого документу проти росіян, — сказав Скарамуччі.

Раніше агентство The Associated Press повідомило, що Трамп, найбільш ймовірно, підпише новий закон про санкції проти Росії, Ірану та Північної Кореї.

Як відомо, Палата представників і республіканці Сенату Конгресу США досягли згоди щодо законопроекту про санкції проти РФ, Ірану та КНДР, що прокладає шлях до передачі законопроекту на підпис президенту Трампу.

Новий законопроект викликав невдоволення в країнах Євросоюзу та європейських інститутах.

Нові санкції передбачають штрафні санкції для європейських компаній, які, зокрема, будуть співпрацювати з російським «Газпромом» при реалізації газопроводу «Північний потік-2».

Як повідомляло QHA, у Конгресі США зроблено перший крок до прийняття санкцій проти РФ — 26 липня Палата представників Конгресу США переважною більшістю підтримала пакет нових санкцій проти Росії, Ірану та Північної Кореї.

ФОТО: інтернет

QHA