ВАШИНГТОН (QHA) -

Президент США Дональд Трамп повідомив, що друга його бесіда з президентом Росії Володимиром Путіним на полях саміту «Великої двадцятки» проходила в жартівливій формі та була, в основному, обміном «люб'язностями», розповів він в інтерв'ю New York Times.

За словами Трампа, його дружина Меланія на вечері під час саміту сиділа поруч із Путіним на іншому кінці столу.

— Вечеря близилася до десерту, і я підійшов, щоб просто привітатися з Меланією, і поки я був там, я привітався з Путіним. Це не була довга розмова, вона тривала може 15 хвилин. Просто поговорили. Насправді, це було дуже цікаво, ми говорили про усиновлення, — розповів Трамп.

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що десь в середині вечері для глав держав на саміті G-20 Трамп встав з-за столу і пересів зі свого місця на вільне місце поруч із Путіним.

Газета Washington Post тоді писала, що ця розмова двох президентів тривала приблизно годину. Однак високопоставлений представник Білого дому, який підтвердив факт другого контакту Трампа і Путіна, описав його як «коротка розмова», а не «другу зустріч».

В інтерв'ю New York Times Трамп також сказав, що не віддав би пост генпрокурора Джеффу Сешнсу, якби знав, що той відмовиться брати участь у розслідуванні передбачуваного втручання Росії в президентські вибори у США.

Сам Сешнс в січні під час слухань у конгресі категорично заперечував будь-які контакти з російськими представниками під час президентської кампанії в США, однак згодом з'ясувалося, що він двічі бачився з послом Росії в США Сергієм Кисляком.

Що стосується звільнення Джеймса Комі з поста директора ФБР, Трамп заявив, що Комі на посаді директора ФБР намагався натиснути на нього за допомогою «російського досьє».

Нагадаємо, що опубліковане на сайті BuzzFeed досьє, складене колишнім агентом британської розвідки МІ-6, містить інформацію про наявність у керівництва Росії компромату на президента США Дональда Трампа.

— Коли він [Комі] приніс його мені, я сказав, що це просто сміття... Я просто подумав, мужик, це така липова справа... Я зробив велику справу для американського народу, — заявив Трамп, кажучи про своє рішення звільнити Комі.

Сам Комі, коментуючи своє звільнення, заявив, що його звільнення могло бути пов'язане з розслідуванням передбачуваного втручання Росії в президентські вибори в США і прагненням «змінити спосіб» його проведення.

В інтерв'ю NYT Трамп також у черговий раз розкритикував Барака Обаму і Хілларі Клінтон, заявивши, зокрема, що «не забувайте, що Крим був відданий під час Обами. Не під час Трампа».

Нарешті, коментуючи проведення розслідування про його можливу спробу перешкодити правосуддю у справі про зв'язки з Росією, Дональд Трамп заявив буквально наступне:

— Розслідування? За що? Я не зробив нічого поганого.

Як повідомляло QHA, Дональд Трамп пропонує призначити на посаду нового посла Сполучених Штатів у Росії хімічного магната Джона Хантсмана, який володіє активами у країнах СНД, у тому числі і в Україні.

ФОТО: інтернет

QHA