КИЇВ (QHA) -

Новообраний 45-й президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп у телефонній розмові з президентом України Петром Порошенком показав деяку обізнаність у подіях в Україні та, зокрема, ситуації на Донбасі. Про це в інтерв'ю виданню «Обозреватель» розповів заступник голови Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв.

Він зазначив, що візит президента України до США готується на лютий 2017 року, через місяць після інавгурації Трампа.

— Більш конкретна розмова відбуватиметься вже після церемонії інавгурації. Ми готуємо візит Петра Порошенка до США на лютий 2017 року... Перший млинець не став комом — це добре. Новообраний президент США, звичайно, поцікавився ситуацією на Донбасі. Було видно, що Дональд Трамп починає знайомитися з українським досьє. Це також прекрасно. Сам факт цієї розмови — свідоцтво того, що Трамп готовий вибудовувати двосторонній діалог. Не хотів би робити далекосяжні висновки, але, думаю, такі кроки повинні цю тенденцію закріпити, — повідомив представник президентської адміністрації.

Нагадаємо, як передавало QHA, 15 листопада під час телефонної розмови президент України Петро Порошенко привітав Дональда Трампа з перемогою на президентських виборах США і запросив відвідати Україну.

ФОТО: інтернет

QHA