ПАРИЖ (QHA) -

Ситуація в Україні була однією з головних тем під час зустрічі президентів США і Франції Дональда Трампа і Еммануеля Макрона в Парижі, повідомляє Укрінформ.

Про це заявив сам американський лідер під час спільної прес-конференції в четвер у французькій столиці:

— Сьогодні ми обговорили дуже багато речей, включаючи припинення вогню в Сирії, ситуацію в Україні, а також інші теми, — заявив сам глава Білого дому.

13 липня, під час спільної прес-конференції, Трамп повідомив, що сторони погодилися працювати в тісній кооперації, щоб зупинити шестирічну війну в Сирії, а також для перемоги над бойовиками "Ісламської держави", яких він назвав "ворогами людства".

Еммануель Макрон, у свою чергу, зазначив, що сторони погодилися працювати "над дорожніми картами на поствоєнний період для Іраку і Сирії".

Відзначимо, що Дональд Трамп з дружиною прибув до Парижа для святкування "Дня взяття Бастилії", а також 100-річчя вступу США у Першу світову війну. До цього обидва президенти зустрічалися на саміті G-20 в Німеччині.

Як повідомляло QHA, під час свого візиту до Франції 26 червня Петро Порошенко передав президенту Еммануелю Макрону картину українського політв'язня Романа Сущенка, який раніше працював спеціальним кореспондентом у Франції.

ФОТО: інтернет

QHA